Egyesületünk  elnöksége a mindennapi munka  gördülékenyebbé tételéhez egyesületi titkárt / adminisztrátort keres!

Amit nyújtani tudunk:

  • rugalmas munkaidő
  • nagyrészt otthonról végezhető feladatkör
  • bérezés megegyezés szerint
  • lelkes, fiatalos csapat

Amit elvárunk:

    • számítógép kezelési alapismeretek (szövegszerkesztés, táblázatkezelés stb)
    • internet, ügyfélkapu rendszer használata
    • precíz, pontos munkavégzés
    • hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat, angol nyelvtudás előny
  • heti 8 óra munkavégzés

Feladatok a teljesség igénye nélkül:

  • a tagság naprakész nyilvántartása
  • a tagdíjbefizetések nyomon követése és nyilvántartása
  • szerződések megírása
  • számlák kiegyenlítése, utalások indítása netbankon keresztül
  • számlák postázása a könyvelőnek
  • levelezések bonyolítása: közgyűlési meghívók, elnökségi meghívók, közgyűlés és elnökség határozatainak írásban történő eljuttatása az érintettekhez, felszólító levelek stb.
  • elnökségi ülések és közgyűlések meghívóinak szerkesztése, kiküldése
  • jegyzőkönyv vezetése a közgyűlésen
  • egyesületi dokumentáció kezelése – a közgyűlési jegyzőkönyvek nyilvántartása – elnökségi ülések jegyzőkönyveinek nyilvántartása – a Pénzügyi Felügyelő Bizottság jegyzőkönyveinek nyilvántartása – a közgyűlési és elnökségi határozatok nyilvántartása – külön-külön (határozatok könyvei) – szerződések nyilvántartása – levelek nyilvántartása, irattározás
  • kiadványokkal kapcsolatos ügyintézés: felvilágosítás adása, rendelések teljesítése
  • segítségnyújtás pályázatok elkészítésében
  • kapcsolattartás: felvilágosítás az egyesület ügyeiről, kiadványairól, rendezvényeiről stb.
  • a működéshez szükséges nyomtatványok és irodaszerek beszerzése

Jelentkezéseket fényképes, rövid szakmai önéletrajzzal, bemutatkozással az alábbi e- mail címre várjuk:

elnokseg@szoptatasert.hu

Jelentkezési határidő:

2019.január. 22.

Egyesületi tagság nem feltétel!